İstanbul'u bir de böyle gezin

Türk Hava Yolları, Herkesi Yeni Videosunda İstanbul’u İzlemeye Çağırıyor.

Türk Hava Yolları, İstanbul'u yeni bir video ile anlatıyor. 
Türk Hava Yolları’nın merkezi İstanbul, dünyanın da merkezi olduğunu muhteşem bir görsel şölenle kanıtlıyor.
Türk Hava Yolları, tüm dünyaya adını gururla duyurduğu, şairin dediği üzere değerine paha biçilemeyecek “Şehr-i İstanbul”u en güzel biçimde tanıtmak adına, şehrin her yönünü en iyi biçimde ortaya koyabilecek yeteneğe sahip dünyaca ünlü bir isimle, şimdiye dek yapılmış en güçlü ve her anlamda İstanbul’u anlatan videolardan birine imza attı.
Video, İstanbul’un her biri birbirinden farklı, ama bir araya geldiklerinde eşsiz bir bütün oluşturan tarihi, kültürel ve sosyal yönlerini buluşturup, dünya izleyicisinin beğenisine sunmayı hedefliyor. İstanbul’un eşsiz tarihi dokusu ve birleştirici unsurlar, en yeni ve etkileyici çekim teknikleri ile bu videoda bir araya getirildi ve tüm dünyanın ilgi ve merakını uyandıracak ve nihayetinde seyircilerin İstanbul’a gelmelerini sağlayacak bir videonun ortaya çıkması amaçlandı.
Bu hedefe ulaşmak adına, şehir videoları çekme konusunda uzmanlaşmış, bu alanda yeni çekim teknikleri ve montaj yöntemlerini, sürekli geliştirerek işine adapte eden ünlü İngiliz yönetmen Rob Whitworth ile çalışıldı. Daha önce dev dünya markalarıyla çalışan; Barcelona ve Dubai için tanıtım filmleri hazırlayan yönetmen, dünyaca ünlü film festivallerinde de pek çok ödüle layık görülmüş, dünya basınında pek çok habere konu olan işlere imza atmış bir yetenek. Şehrin en güzel karelerini yakalayan Whitworth’ün çalışması izleyenlere, sonu hayranlıkla biten bir İstanbul deneyimi sunuyor.
Türk Hava Yolları sponsorluğunda sunulan video, YouTube kanalından 4K izlenebilir. Bu hayranlık uyandırıcı İstanbul şölenine mutlaka ortak olmanızı öneriyoruz.
istanbul uçak bileti, thy uçak bileti, istanbul ucuz uçak bileti

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder