Pegasus'tan Yeni Seferler


Pegasus, Ordu-Giresun Havalimanı’ndan Seferlerine Başladı

Pegasus, Ordu-Giresun Havalimanı’ndan Seferlerine BaşladıPegasus Hava Yolları, 13 Kasım itibarıyla misafirlerini Ordu-Giresun Havalimanı’ndan uçurmaya başladı. 

Pegasus, yeni iç hat uçuş noktalarından olan Ordu-Giresun Havalimanı’ndan ilk uçuşunu 13 Kasım Cuma günü gerçekleştirdi. Pegasus’un İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile Ordu-Giresun Havalimanı arasındaki uçuşları haftanın her günü karşılıklı seferlerle gerçekleşecek. 

Haftanın her günü günde iki kez düzenlenen seferlerle misafirler, Ordu-Giresun Havalimanı’ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na biletlerini 39,99 TL’den başlayan fiyatlarla www.otelveucak.com’dan,alabilirler. Misafirler İstanbul aktarmalı olarak yurt içinde ve yurt dışında 50 farklı noktaya uçuşlarını gerçekleştirebilirler.

Pegasus, misafirlerini Ordu-Giresun’dan 50 noktaya bağlantılı uçuruyor 

Ordu-Giresun Havalimanı’ndan uçan misafirler İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden iç hatlarda Adana, Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman, Denizli, Elazığ, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kayseri ve Konya olmak üzere 12, dış hatlarda ise Almati, Amsterdam, Atina, Bağdat, Barselona, Basel, Bişkek, Bologna, Bükreş, Cenevre, Düsseldorf, Erbil, Frankfurt, Londra Gatwick ve Stansted, Hurgada, Kharkiv, Kuzey Kıbrıs – Ercan, Kutaisi, Lviv, Milan-Malpensa, Mineralnye Vody, Moskova, Münih, Nürnberg, Paris, Prag, Priştine, Roma, Saraybosna, Stuttgart, Şarm El-Şeyh, Tahran, Tel Aviv, Tiflis, Tiran, Üsküp ve Viyana olmak üzere 38, toplam 50 noktaya bağlantılı ulaşabiliyor.

Ordu Giresun’dan İstanbul’a uçacak Pegasus misafirleri,  çağlar boyunca farklı uygarlık ve kültürlere ev sahipliği yapmış İstanbul’da tarihi birçok mekanı ziyaret edebilir, çeşitli sanat müzelerini ve galerilerini gezebilirler. Misafirler, İstanbul’a özel pek çok tur ve etkinlik teklifini flypgs.com altında yer alan deals.flypgs.com’u ziyaret ederek planlayabilir, seyahatlerine renk katabilir.
Labels.
Ordu-giresun ucuz uçak bileti, ucuz uçak bileti, giresun uçak bileti, ordu uçak bileti

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder